تریلر بازی: عصر پهلوانان ۲

تریلر بازی: عصر پهلوانان ۲

در این ویدئو شاهد اولین تریلر از بازی “متامورفوسیس” یا همان شماره ی دوم بازی “عصر پهلوانان” خواهید بود که توسط شرکت “رسانا افزار شریف” در حال ساخت می باشد. سری بازی های عصر پهلوانان معمولا بر اساس داستان های شاهنامه و قهرمانان افسانه ای پارسی ساخته می شوند. با ما همراه باشید در این تریلر تا از داستان این شماره از بازی اطلاعات بیشتری کسب نمائیم. (متامورفوسیس به معنای تغییر ظاهر سریع بوسیله یک نیروی جادوئی می باشد.)

[download id=”311″]

[download id=”312″]

[download id=”310″]

نوشته های مرتبط

Tomb Raider 2013 All Cutscenes Movie

Tomb Raider 2013 All Cutscenes Movie

بازی Tomb Raider را انجام داده اید؟؟؟ اگر میخواهید آن را در آینده انجام دهید دیدن این ویئو را به شما توصیه نمی کنیم. چون تمام یدموهای بازی در این ویدئو جمع شده اند و مسلما مقادیر زیادی اسپویل در آن وجود دارد.

تریلر بازی The Crew | تریلر Never Drive Alone

تریلر بازی The Crew | تریلر Never Drive Alone

دو ماه تا عرضه بازی Racing شرکت Ubisoft مانده است. این کمپانی مانور زیادی روی این بازی داده است و به نظر می رسد با یک بازی جالب روبرو باشیم. قسمت مولتی این بازی نیز دارای جذابیتهای خاص خودش است و تقسیم وظایف در هنگام مولتی بازی کردن یکی از نکات جالب این بازیست. تریلر زیر گوشه ای از بازی را زمانی...

تریلر اولیه از بازی One For Eleven

تریلر اولیه از بازی One For Eleven

دوستداران سبک بازی مدیریتی خصوصا مدیریت فوتبال می توانند شاهد حضور یک بازی جدید در این سبک بر روی سیستمهای موبایلی باشند. این بازی One For Eleven نام دارد و قرار هست برای iOS عرضه شود و بعد از مدتی برای Android نیز در دسترس خواهد بود. تریلر اولیه از این بازی را می توانید مشاهده کنید.

5 دیدگاه

 1. ARSHIA52 15/05/1392
  پاسخ دادن

  عالی

 2. ناشناس 12/01/1391
  پاسخ دادن

  چطور میاد

 3. بازی 30/07/1389
  پاسخ دادن

  این که فقط حرکت عکس ها بود!

 4. حمیدرضا 29/07/1389
  پاسخ دادن

  تشکر فراوان

 5. ghasem star 28/07/1389
  پاسخ دادن

  اقا مهدی دمت گرم یه مصاحبه با شرکت لوح زرین بکنین بگین چرا بازی نمیاد مثل اینکه رفت ۱۰ روز دیگه

دیدگاهتان را بنویسید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy