تریلر: اولین DLC بازی COD:BO

تریلر: اولین DLC بازی COD:BO

بخش مولتی پلیر در چند شماره ی اخیر سری بازی های Call of Duty، یکی از جذاب ترین قسمت های این بازی ها بوده است و باعث می شده حتی تا مدتی پس از انتشار نسخه جدید، همچنان گیمرها را مشغول بخش مولتی شماره قبل نگه دارد. Call of Duty : Black Ops نیز تا حدود زیادی توانسته در بخش مولتی خود همچون دو Modern Warfare قبلی خوب عمل کند و اکنون نیز اولین DLC خود را که محتوی چند MAP جدید برای این بخش است، معرفی می کند. این DLC اول فبریه عرضه خواهد شد و MAP های آن از جذابیت کافی برای اینکه شما آنها را بوسیله مایکروسافت پوینت دانلود کنید، برخوردار هستند. در این ویدئو میتوانید با جزئیات بیشتر این DLC آشنا شوید.

______________________________

[download id=”467″]

[download id=”466″]

نوشته های مرتبط

تریلر رسمی Until Dawn در E3 2015

تریلر رسمی Until Dawn در E3 2015

در کنفرانس سونی در E3 2015 نمایشی از Until Down که بازی اختصاصی PS4 است داده نشد. با این حال بعد از کنفرانس تریلری از این بازی در دسترس خبرگزاری ها قرار داده شد که می توانید آن را مشاهده کنید. این بازی اختصاصی کنسول PS4 است و تا دو ماه دیگر در دسترس خواهد بود. سبک خاص و Horror این بازی طرفداران...

Batman Arkham Knight: Ace Chemicals Infiltration Pt. 3

Batman Arkham Knight: Ace Chemicals Infiltration Pt. 3

سومین قسمت از تریلر گیم پلی بازی Batman Arkham Knight منتشر شد که صحنه های بیشتری از گیم پلی بازی را نشان می دهد. این بازی برای PS4 و XOne و Windows‌منتشر می شود. باید تا 12 خرداد صبر کنید تا بتوانید بت من باشید.

ویدئویی از بازی The Evil Within

ویدئویی از بازی The Evil Within

بازی Evil Within آخرین ساخته شینجی میکامی که قرار بود در شهریور ماه عرضه شود با تاخیری دو ماهه در آبان عرضه می شود. ابن بازی که قرار است سبک ترسناک را مجددا زنده کند با استقبال زیادی روبرو شده است. در ویدئوی زیر عکس العمل تعدادی از گیمرها را هنگام بازی کردن این بازی می توانید مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy